Bez kategoriizbiórka środków na ogród dla Maksa i Poli

Wiosna wszędzie!

Nasza zbiórka środków na ogród sensoryczny wraz z wiosną nabrała rumieńców. Przedstawię Wam pokrótce co nowego się wydarzyło na tym polu.

 
Po pierwsze w ostatnim czasie zgłosiło się do nas kilka nowych osób dobrej woli, które zechciały przyłączyć się do naszej akcji. One z kolei zarażały chęcią pomocy w stworzeniu ogrodu dla Maksa i Poli innych i wiemy, że powstały inicjatywy zbiórki środków w miejscach pracy, wśród znajomych, a nawet pojawił się pomysł stworzenia skarbonek, głównie w okolicach Sławna – dzięki temu na naszym zrzutkowym koncie mamy już więcej środków – blisko 4 tysiące złotych !!!

 
Po drugie bardzo się cieszymy, że patronat medialny nad naszą akcją objął miesięcznik „Mój Piękny Ogród”. Na ich stronie udostępniono artykuł na ten temat. Być może część z Was widziała już moja notkę o tym na FB.

 
Po trzecie Krakowskie Forum Hortiterapii, o którym pisałam w ostatnim poście, i reprezentująca go Monika Pawłowska traktuje naszą zbiórkę priorytetowo – Maksa i Polę nazywa Perełkami forum i z jej inicjatywy na każdym naszym spotkaniu (widzimy się raz w miesiącu) mogę krótko przybliżyć wszystkim uczestnikom aktualny stan akcji i ewentualnie zebrać tam dodatkowe środki lub zaprosić do rozdysponowania 1 % podatku dla naszych maluchów. Ponadto jest to dla mnie bardzo cenna platforma wymiany doświadczeń i pozyskiwania wiedzy – w końcu spotykamy się w gronie osób zainteresowanych zagadnieniami wykorzystania ogrodu w terapii. 
Dodatkowo, ku naszemu zadowoleniu, portal Mój Piękny Ogród umieścił u siebie również i na ten temat artykuł – znajdziecie tu więcej informacji o tym czym zajmuje się Krakowskie Forum Hortiterapii.

 
Po czwarte zaprzyjaźniona z moim blogiem – Karolina, również napisała artykuł o naszej akcji i opublikowała go w sieci.

 
Wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w naszą zbiórkę bardzo serdecznie dziękujemy!!! Bez Was ta akcja nie miałaby szans na powodzenie!

 

Także jest dobrze, dużo się dzieje, a z wiosną będzie działo się jeszcze więcej! W końcu wypadałoby, żeby jakoś niebawem nasz ogród powstał, prawda?  Pamiętajcie o naszej zrzutce – wiecie – jedno ciasteczko do kawy mniej – w kawiarni, albo w cukierni – w zamian wpłata na nasz ogród, a dla dzieci o ile więcej radości i pożytku 🙂

 
A co ponadto?  Być może zauważyliście, że blog został przeniesiony na inną platformę, tj. na wordpress i połączyłam go z moją stroną. Mam nadzieję, że się podoba się Wam ta zmiana.
Co prawda jest tu jeszcze trochę elementów do poprawy, bo w 95 % tworzyłam ją sama, a nie jestem specem w tym temacie…, ale mam nadzieję, że przymkniecie na to oko.

 

 

 

Pozdrawiam Was serdecznie. I uśmiecham się z dzisiejszej akcji  „Dzien dobrych uczynków” w tym sadzenia drzew, której organizatorem było Województwo Małopolskie i Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *