O MNIE

dsc_0155mZa Pomysłowym Ogrodem stoi tak naprawdę jedna osoba. Witam Was serdecznie na mojej stronie. 

Projektowanie zieleni to mój drugi zawód, pierwszy to ... menedżer kultury. Ale, że zamiłowanie do natury miałam zawsze w sobie, a chęć ciągłego tworzenia nowych rzeczy, inicjatyw i projektów, napędza mnie do życia, musiałam wprowadzić korektę o dodatkowy kierunek studiów - projektowanie zieleni na krakowskim Uniwersytecie Rolniczym.

Na tej stronie znajdziesz ofertę związaną z projektowaniem ogrodów - przydomowych, sensorycznych, tematycznych oraz projektowaniem donic, głównie z drewna i cortenu. Przez wiele lat pracowałam w dużej pracowni projektów domów jednorodzinnych, więc tematyka szeroko rozumianego budownictwa jest mi dobrze znana. W przypadku konieczności rozwiązywania skomplikowanych problemów konstrukcyjnych, np. przy budowie murów oporowych, czy dużych skarp konsultuję się z doświadczonymi architektami lub konstruktorami.

Jest tu również blog, gdzie piszę znacznie szerzej, począwszy od doświadczeń ogrodniczych, przez 'zielone' kadry, po wycieczki prywatne... bo jestem również mamą dwóch synów, szczęśliwą żoną, siostrą, sąsiadką... Rozgość się...

                                                                            

 

 

Projekty
28
Rośliny
11218
Klienci
25
Kawy
2162

Jak wygląda proces powstawania projektu lub oferta konsultacji